SORU ÇÖZÜM VİDEOLARI

EDİTÖR ADMIN / 2019-08-20 15:47:12 / KATEGORİ AKTÜEL
SORU ÇÖZÜM VİDEOLARI

Antrenman Yayıncılıktan yeni bir yenilik daha, Antrenman serisine ait kitaplarda ki soruları video soru çözümleriyle yeniden derledik. Video soru çözümlerinde kitaplarda yer alan sorular ayniyle ele alınarak çözümleri yapılmaktadır. Soru çözüm videoları konuları anlamadığınız ve takıldığınız yerlerde büyük bir yardımcınız olacaktır.

Soru çözüm videolarımızı masaüstü bilgisayarlardan, tablet ve mobile cihazlardan izleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan menüde bulunan VİDEOLAR VE SORU ÇÖZÜM VİDEOLARI sekmelerini kullanarak soru çözüm videolarına ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletler üzerinde videoları izlemek için soru çözüm videoları için geliştirilmiş olan mobil uygulamalarımızı aşağıda verilen linkler üzerinden indirebilirsiniz.

ANDROİD İÇİN
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ant.cozum.izle

İOS İÇİN
https://itunes.apple.com/tr/app/antrenman-mobil/id1174091185?l=tr

veya telefonunuzda market uygulaması içerisinde Antrenman mobil olarak aratmanız durumunda uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz...

ÖNEMLİ UYARI : TÜM KİTAPLARIMIZIN SORU ÇÖZÜM VİDEOLAR BULUNMAMAKTADIR. ÇEKİMLERİ TAMAMLANMIŞ OLAN KİTAPLARIN VİDEOLARI KULLANIMA SUNULMUŞTUR. KULLANIMA AÇIK OLMAYAN KİTAPLARIN VİDEO ÇEKİMLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. BU KİTAPLARIN VİDEO ÇEKİMLERİ TAMAMLANDIKTAN SONRA KULLANIMA AÇILACAKTIR.

  • Pin It
TOP