AKILLI TAHTA UYGULAMASI

Akıllı tahta uygulaması tamamen ücretsizdir ve öğretmenlerimizin akıllı tahta üzerinde daha interaktif ve kolay ders anlatabilmelerini sağlamak amacıyla ANTRENMAN YAYINCILIK tarafından hizmetine sunulmaktadır..
Akıllı tahta uygulaması usb disk, cd, dvd diskler, hafıza kartları gibi depolama aygıtları üzerinde sunulmamaktadır. Akıllı tahta uygulaması bu sayfa üzerinden kullanıcılarına dağıtılmaktadır.
Akıllı tahta uygulamasını usb bellek, cd, dvd vb depolama aygıtlar üzerinde saklayabilir ve bu aygıtlar üzerinde kullanabilirsiniz.
Uygulamayı elde etmek ve çalışır hale getirmek
için lütfen şu 3 adımı takip ediniz.

İndirme Aşaması

Uygulamayı indirmek için TIKLAYINIZ. Bu işlemi M.E.B bilgisayarında yapıyorsanız, güvenlik nedeniyle bağlantıya erişim sağlamayabilirsiniz. İndirilen dosya zararlı(virüs vb) yazılım barındırmaz. İçerisinde .exe uzantılı dosya barındırdığından virüs programınız bunu tehdit olarak algılayabilir. Bu durumunda dosyayı indirmeden önce virüs programınızı devre dışı bırakınız.

Çalıştırma Aşaması

İndirilen uygulama dosyası bir arşiv (.rar) dosyasıdır. Dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra (winrar ,zip vb.) sıkıştırma programları yardımıyla uygulama dosyasını arşivden çıkarmanız gerekiyor. Akıllı tahta uygulaması bilgisayara kurulum gerektirmemektedir. İndirilen uygulama dosyasının içerisinde yer alan "AkıllıTahta2.exe" isimli dosyaya çift tıklayarak akıllı tahta uygulamasını çalıştırabilirsiniz.

Kullanım Aşaması

Uygulamanın kullanımı ile ilgili yardımcı kullanım klavuzu bilgisayarınıza indirdiğiniz uygulama dosyası içerisinde (AKILLI TAHTA KULLANIM KILAVUZU.pdf) mevcuttur. Kullanım klavuzunda yer alan yönergeleri takip ederek Antrenman Yayınlarına ait kitapların akıllı tahta dökümanlarına erişim sağlayabilir ve bu dökümanları bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

TOP