Abdulmecit Demirhan Demirhan

10.sınıfa kadar yazılım ve grafik tasarım ile uğraştım. Asla matematiği sevmedim. Fakat bana öğrenmeyi öğretti bu kitap ve şimdi de bir soruya baktığımda korkmuyorum, çözüyorum. Matematiğe karşı ön yargılarımı kıran kitap.

2020-03-31 14:18:42

Seccat Oğan

Daha 1. Kitabın sonlarındayım ama kendimi tutamadım benim gibi biri matematik çözmeye başladıysa inanın herkes yapabilir hayatım boyunca hep matematikten korktum korktuğum içinde hiç öğrenemedim üni. Son sınıfım yemin ederim bu yaşıma kadar çarpım tabolsunu bile bilmiyordum. Kitaplığım da arkadaşımın yarım yamalak çözülmüş antremanlarla matematik kitabı vardı daha önce açıp çözmeye çalışmıştım ama inanın o kadar temel seviyedeydimki hiç bişey anlamadığım için sinirlenip kapatmıştım. Sonra aradan 2 yıl geçti böyle olmaz arkadaş benim bu matematiği öğrenmem lazım diyip kitabı tekrar aldım çözülmüş yerlerini sildim tekrar çözmeye başladım anlamadağım yerde uygulamadan soru çözümlerini açıp izliyorum sürekli , ve sonuç kitabın sonlarına geldim kendimi tutamadım buraya yazdım benim için bu büyük bir başarı çünkü gerçekten de çok ama çok temel seviyedeydim.bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim .

2020-03-29 18:28:14

Nagihan Kavuk

"Matematiği yapabilmek için sevmek gerekir" demişsiniz ve bana Matematiği sevdirdiniz. Emeğinize sonsuz saygılar... Kardeşim için de 7 sınıf kitaplarını almak istiyorum ama hiç bir sitede bulamıyorum. Stokta görünmüyor. İlgilenilirse sevinirim.. İngilizce için de Matematik gibi seri yaparsanız çok güzel olur. Teşekkür ederim.

2020-03-24 15:03:20

Melih Öztürk

Halil hoca konu anlatım videolarına devam etse çok güzel olur.Fonksiyonu,polinomu,parabolu,türevi,integrali ondan dinlemek çok isterdik...

2020-03-23 18:05:19

Sedef Göseburhan

Antrenmanlarla ingilizce kitabı çıkartma imkanınız var mi ?

2020-03-22 11:42:55

Merve Seda Ergezen

1. kitabı bitirmek üzereyim. Kitap harika. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim

2020-03-20 21:48:10

Serdar Ateş

Allah hepinizden razı olsun yks sınavına hazırlanıyorum üçüncü kitabı bitirdim ben toplama yapamayan bir insandım ama sayenizde 25 30 net yapabiliyorum ama gerçekten hayal etmek yapmanın yarısıymış açık liseden mezun oldum hayalim psikoloji okumak sınavdan sonra tekrar yazicam hepinize teşekkür ederim.

2020-03-18 04:18:17

Elif Nihal Uzun

Merhabalar! Bu güzel hizmeti bizim ile buluşturduğunuz için minnettarım. Sözel bölümüm Ama sınavlarda matematik yapmak zorunlu hale gelince arayış içine girdim Öncelikle kitabınız ile başladım sonra videolar soru çözümü olunca daha da kalıcı oldu. En son girdiğim denemede 0 netten 5 nete çıktım hedefim şimdilik 10 net ama kitabı bitirince neler olur yine buraya yazarım. Çok güzel hizmet tek eleştirim Bazı konuların örn ondalık sayılar , basit eşitsizlikler gibi bunların konu anlatım videoları eksik bunlarda tamamlanırsa harika olur Kolay gelsin

2020-03-17 11:21:33

M.Mirza Süslü

Nasil yazsam... Yasim 35 okumaya karar verdim fakat ilkokul seviyesinden is hayatina atildigim icin Matematigim 0 di, kendi kendime dedim "10 gün deneyecegim,anlamazsam birrdaha okul mokul hayal etmeyecegim" Evet su an 10 gün doldu ve ne diyeyim ?? -"Abi hastasiiiiiii oldum matematigin :) bu kitabi nekadar övsem azdir,tek bir eksigi bazi sorularin cevap anahtari dogru degil.... Gerisi super,hazirlayanlardan Allah bin kere razi olsun.Hurmetlerle selamlar herkese.

2020-03-13 18:32:12

aysel özdemir

Kitap setinin çok başındayım ama şunları yazmadan edemeyeceğim. Mali müşavirim ve psikoloji okumaya karar verdim fakat bu bölüm matematik bilgisi istiyormuş, yıkıldım:(( çünkü matematik bilgim çok yetersiz,her ne kadar mesleğim rakamlar ile ilgili olsa da) Motivasyon alıntıları öyle önemsedim ki tam da ruh halime dokundular ,böyle bir şey olamaz, ben harıl harıl matematik çalışıyorum. Minnettarım tavsiye edene ve minnettarım sizlere,ben bu işi başaracağım ,inancım tam... Çok sevgi selam yolluyorum,ilerleyen zamanlarda seviyeme dair de yazacağım hatta sınav sonucumu da....

2020-03-06 15:22:24

TOP